Monster Stunts

Android için Canavar Kamyon Yarış Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.0 MB
  • Version 1.65
  • Dil İngilizce
  • Firma 3g60
Monster Stunts; Android işletim sistemine cihazlarınızda oynayabileceğiniz, canavar kamyonu yöneterek çok daha fazla para ve puan kazanabilmek için kamyonu 360 derece döndürerek tehlikeli aksiyon hareketleri ile ilerleyeceğiniz eğlenceli ve tamamen ücrets

Monster StuntsAndroid işletim sistemine cihazlarınızda oynayabileceğiniz, canavar kamyonu yöneterek çok daha fazla para ve puan kazanabilmek için kamyonu 360 derece döndürerek tehlikeli aksiyon hareketleri ile ilerleyeceğiniz eğlenceli ve tamamen ücretsiz bir mobil yarış oyunudur.

Etkileyici grafiklere ve ses efektlerine sahip olan Monster Stunts oyununda karlı dağ yollarında ilerleyeceksiniz. Yol boyunca tehlikeli hareketler yaparak kamyonu 360 derece döndürebilirsiniz. Bu sayede çok daha fazla puan ve para kazanabilirsiniz. Kolay kontrol mekanizmasına sahip oyunu sadece ekrana dokunarak kolayca yönetebilirsiniz.

Monster Stunts oyunu içerisinde; 70 zorlu seviye, 10 farklı canavar kamyon, Game Center desteği, daha fazla para ve puan kazanmak için kamyonu 360 derece döndürebilme, tüm Android cihazlarına destek gibi kullanışlı ve eğlenceli bir çok özellik bulunuyor.

Bağımlısı olacağınız eğlenceli Monster Stunts yarış oyununu denemenizi öneririm.

Daha Fazla Göster
Monster Stunts indir
DİĞER SÜRÜMLER